Search by lot number

Page: ‹‹‹12345678910››› of 10

LOTS from 498 to 591

LOT 568

568
1942. UNIKATNA DESTINACIJA ZA TURSKU: Preporučeno pismo odgovarajuće frankature 1.75 L i 3 X 50 c za preporuku iz Starog Bara - ANTIVARI za ISTANBUL (dolazni žig napred), sa odgovarajućom italijanskom uokvirenom ljubičastom Cenzurom. Na poleđini tranzitni žigovi Cetinje i turski Arnavutko. Jedinstvena prilika za sakupljača neuobičajenih ratnih međunarodnih destinacija.
1942 UNIQUE DESTINATION MONTENEGRO FOR TURKEY: Registered letter, appropriate franking 1.75 L and 3 X 50 c for recommendation from Stari Bar - ANTIVARI to ISTANBUL (arrival cancel forward), with appropriate Italian framed purple Censorship. On the back are transit marks of Cetinje and Turkish Arnavutko. A unique opportunity for collectors of unusual international war destinations.
Number of visitation: 427 Please make your bid

LOT 569

569
*
1942. KOMPLETNA AVIONSKA SERIJA SA PRETISKOM U 4 REDA GOVERNATORATO: 8 vrednosti Sassone 400€, garancija aukcije, vrlo povoljno.
1942 COMPLETE AIRMAIL SET WITH OVERPRINT IN 4 ROWS GOVERNATORATO... 8 denominations Sassone 400 €, auction guarantee, very good opportunity.
Number of visitation: 441

LOT 570

570
*,
1942. Kompletna avionska serija Italijanske okupacije Crne Gore 8 vr. Sa CRVENIM ORIGINALNIM PRETISKOM " Governatorato del Montenegro /Valore in Lire" Kat. Sassone 18 / 25 Mi 44 / 51 a. Katalog vr 4000 €. Ova izuzetno retka serija je u odličnom kvalitetu, prilika za kompletiranje vrhunskog sakupljača . Garancija aukcije
1942 Complete airmail set Italian occuption of Montenegro 8 denominations with RED GENUINE OVERPRINT "Governatorato del Montenegro/Valore in Lire". Cat. Sassone 18 / 25 Mi 44 / 51 a. Catalogue value 4000 €. This extremely rare set is very fine, opportunity for completion, for supreme collectors. Auction guarantee.
Number of visitation: 438 Please make your bid

LOT 571

571
1944. Na dva pisma sa žigovima Cetinje "NATIONALER" : KOMPLETNA SERIJA UKLJUČUJUĆI 10 LIRA AVIONSKA UKUPNO 10 VREDNOSTI sa PUNCOM SCHLENGER BPP. Retka originalna serija bez garancije, vrlo visok katalog, povoljno.
1944 On two letters with cancels Cetinje NATIONALER COMPLETE SET INCLUDING 10 LIRA AIRMAIL TOTAL OF 10 DENOMINATIONS WITH exeminers SIGN. SCHLENGER BPP. Rare original set with no garantee, very high catalogue, good opportunity.
Number of visitation: 434 Please make your bid

LOT 572

572
1944. KOTOR, crni četvororedi pretisak CELINA 1 lit / 30 c VINCEREMO nemačka uprava, sa pomerenim pretiskom na levo, tamno smeđa boja karton papira, neupotrebljena u odličnom kvalitetu.
1944 KOTOR black overprint in four lines, STATIONERY CARDS 1 Lit/30 c VINCEREMO German administration, with overprint misplaced to the left, color of cardboard dark brown, unused, very fine.
Number of visitation: 440 Please make your bid

LOT 573

573
1944. KARTA SA PRETISKOM U 5 REDOVA 1 LIRE DEUTSCHE MILITAER VERWALTUNG -MONTENEGRO : oštećen kliše pretiska u I redu odličan kvalitet.
1944 CARD WITH OVERPRINT IN 5 ROWS 1 LIRE DEUTSCHE MILITAIR VERWALTUNG - MONTENEGRO: damaged overprint design in 1st row, very fine.
Number of visitation: 441 Please make your bid

LOT 574

574

1944. CRVENI KRST, kompletna serija nemačke uprave u Crnoj Gori ( Mi 29 / 35, kat € 300 ). Odličan kvalitet.
1944 RED CROSS, complete set of German administration in Montenegro (Mi 29/35, cat. € 300). MNH

Number of visitation: 442

LOT 575

575
1944. CELINA 75 c NEMAČKA OKUPACIJA KOTORA, sa petorednim crnim pretiskom i nove vrednosti 2 L. Neupotrebljena, retka, odličan kvalitet.
1944 STATIONERY 75 c GERMAN OCCUPATION OF KOTOR, with five-line overprint and new value 2 L. Unused, rare, very fine.
Number of visitation: 459 Please make your bid

LOT 576

576
1944. TIPIČNA GREŠKA U PRETISKU, ilustrovano u Michel katalogu pod brojem 9 PF VIII - polje u tabaku (Feld) 21,71 kat.300 €. Odličan kvalitet.
1944 PLATE ERROR IN OVERPRINT, ilustrated in Michel catalog 9 VIII position (Feld) 21,73. Cat. 300 €. Very fine
Number of visitation: 474

LOT 577

577
1944. Preporučeno pismo iz Hercegnovog poslato za Rožaj, dol. žig na poleđini, frankirano sa celom serijom nemačke okupacije Kotora sa pretiskom Deutsche Militer verwaltung Kotor. Odličan kvalitet, povoljno, Garancija aukcije.
1944 Registered letter from HERCEGNOVI sent to Rozaj, arrival cancel on back, franked with complete set of German occupation of Kotor with Deutsche Militer verwaltung Kotor overprint. . Very fine, good opportunity. Auction guarantee.
Number of visitation: 477

Page: ‹‹‹12345678910››› of 10