Search by lot number

Page: 12345››› of 5

LOTS from 1017 to 1057

LOT 1017

1017
1997. EVROPA CEPT, BAJKE I LEGENDE, kompletna serija na karti sa vukovarskim FD žigom, upućenoj preporučeno za Sivac.
1997 EUROPE CEPT, FAIRY TALES AND LEGENDS, complete set on card with Vukovar FD cancel, sent registered to Sivac.
Number of visitation: 481

LOT 1018

1018
1898. OPATIJA, BAZAR i LUKA, dve gruserice, ed Schmidt, Drezden i Johannes, Meran, upućene za Zagreb odn. Marienbad, prva sa putujućom poštom FIUME-ZAGRAB 54, I-
Number of visitation: 557 Please make your bid

LOT 1019

1019
1899. RIJEKA, LITOGRAFIJA, ed. O.Z.M. upućena za Koprivnicu, sa dolazom, I-
Number of visitation: 525

LOT 1020

1020
1899. CRIKVENICA, LITOGRAFIJA U ZELENOJ BOJI, und/b, ed. Glaser, Lajpcig, upućena za Zagreb, I-
Number of visitation: 525 Please make your bid

LOT 1021

1021
1900/12. PULA, PODMORNICA U LUCI i ARENA, dve razglednice, jedna und/b, upućene za Nove Benatki i Beč, I-
Number of visitation: 527 Please make your bid

LOT 1022

1022
1902. HVAR, SVETIONIK, und/b, ed. Millicich, Hvar, sa dvojezičnim žigom HVAR/ LESINA, I-
Number of visitation: 541 Please make your bid

LOT 1023

1023
1906. PIRAN, RIVA DANTE, und/b, ed. Stengel #4817, upućena za Beč, sa žigom PORTO ROSE dal PIRANO, I-

LOT 1024

1024
1910. ROVINJ, ed. Daveggia, Rovinj, upućena za Zagreb, žig ROVIGNO, I-
Number of visitation: 551 Please make your bid

LOT 1025

1025
1898. OPATIJA, LITOGRAFIJA, gruselica u litografiji, ed. O.Z.M. upućena za Baden, I-
Number of visitation: 553

LOT 1026

1026
1810. NAPOLEONIKA, pismo loko Gorizia-e baronu Degrazia sa oficijelnim žigom na poleđini.
1810 NAPOLEONICA, letter Loco Gorizia-e to Baron Degrazia with official cancel on back.
Number of visitation: 540 Please make your bid

Page: 12345››› of 5