Search by lot number

Page: 123456››› of 6

LOTS from 944 to 1001

LOT 944

944
FDC
1970. BLOK BEZ KONTROLNOG BROJA, Godišnjica oslobođenja, blok bez kontrolnog broja na randu na prigodnom FD kovertu sa beogradskim FD žigom, postoji samo par primeraka na FD kovertu.
1970 MINIATURE SHEET WITHOUT CONTROL NUMBER, Liberation Anniversary, miniature sheet without control number on margin on commemorative FD cover with Belgrade FD cancel, only several known on FD cover.
Number of visitation: 1414 Please make your bid

LOT 945

945
E,**
1970. EVROPA CEPT 3.25 d PROMENJENA BOJA MREŽE - znak CEPT-a po nekima probni otisak + normalna marka za upoređenje.1975. EVROPSKA KONFERENCIJA HELSINKI kompletna nezupčana serija sa gornjim priveskom, tiraž 45 serija, atest Schlenger, BDP.
1970 EUROPE CEPT 3.25 d CHANGED BURELAGE COLOR - CEPT sign + normal stamp. 1975 EUROPEAN CONFERENCE HELSINKI complete imperforate set with top tabs, 45 sets printed, certificate Schlenger, BDP.
Number of visitation: 1314

LOT 946

946
E,**
1981. DVE GREŠKE U ŠTAMPI, SPENS 8 d bez natpisa " Jugoslavija " i u svetlo sivoj umesto ljubičasto smeđe boje, sa dva atesta Tubinović + normalna marka za poređenje.
1981 TWO PRINTING ERRORS, SPENS 8 d without inscription "Jugoslavija" and in light-grey instead of violet-brown, with two certificates Tubinovic + normal stamp for comparison.
Number of visitation: 1306

LOT 947

947
1984. XV ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE SARAJEVO, 4 d kompletan tabačić sa tipičnom greškom, tamno smeđa umesto crno zelena boje, atest Tubinović + normalan tabačić za upoređenje.
1984 XV WINTER OLYMPIC GAMES SARAJEVO, 4 d complete sheets with typical error, dark brown instead of black-green, certificate Tubinovic + normal sheet for comparison.
Number of visitation: 1359

LOT 948

948
E,
1984. Žene narodni heroji, kompletna serija u sutisku u tabačićima na isečku sa žigom Beograda, sa tipičnom greškom BEZ NATPISA NA RANDOVIMA - gornjem i donjem ( Mi 2035 / 42 Kb F ), atest Veličković.
1984 Women National Heroes, complete set in se-tenant in sheet on fragment with Belgrade cancel, typical error WITHOUT INSCRIPTION ON SHEETS - top and bottom (Mi 2035/42 KbF) certificate Velickovic.
Number of visitation: 1361

LOT 949

949
1984. DVOSTRUKA ŠTAMPA smeđekarminske faze, 5 d Stogodišnjica prve železničke pruge u Srbiji, atest Tubinović.
1984 DOUBLE PRINTING of brown-carmine phase, 5 d Hundred Years of First Railway in Serbia, certificate Tubinovic.
Number of visitation: 1361

LOT 950

950
1986. TIPIČNA GREŠKA - AVION SA ANTENOM, 5 d, šesta marka osmerca, samo u delu tiraža. 1989. DVA DELIMIČNO NEZUPČANA četverca 300 d i 800 d sa izrazito pomerenim zupčanjem na gore odn. na levo.
1986 TYPICAL ERROR - AIRPLANE WITH ANTENNA, 5 d, sixth stamp in block of eight, only in part of printed stamps. 1989 TWO PARTIALLY IMPEFORATE blocks of four 300 d and 800 d with perforation extremely misplaced upwards i.e. leftwards.
Number of visitation: 1352 Please make your bid

LOT 951

951
1989/90. DEČIJA NEDELJA, MAKEDONSKO IZDANJE, 20 d u crvenoj i 0.20 d u plavoj boji, doplatne marke povodom Dečije nedelje na pismu iz Krive Palanke odn. Skoplja.
1989/90 CHILDREN'S WEEK, MACEDONIAN ISSUE, 20 d in red and 0.20 d in blue, additional stamp on occasion of Children's Week on letter from Kriva Palanka i.e. Skopje.
Number of visitation: 1364 Please make your bid

LOT 952

952
FDC
1998/2001. PLANINARSKI SAVEZ, DAN MARKE, MANASTIRI CRNE GORE, ARHIV JUGOSLAVIJE, MANASTIRI FRUŠKE GORE, pet pojedinačnih prigodnih izdanja ili serija na FD kovertama, sve sa znakom crtača.
1998/2001 MOUNTAINEERING ASSOCIATION, STAMP DAY, MONTENEGRIN MONASTERIES, YUGOSLAV ARCHIVE, FRUSKA GORA MONASTERIES, five separate commemorative issues or sets on FD covers, all with designer's sign.
Number of visitation: 1360 Please make your bid

LOT 953

953
2003 OBRNUTI PRETISAK 12 / 0.01 d i 32 / 0.05 d Crkve u četvercu, lux.
2003 INVERTED OVERPRINT 12/0.01 d and 32/0.05 d Churches in block of four, Lux.
Number of visitation: 1319

Page: 123456››› of 6